Promień: Wyłączony
Promień:
km Set radius for geolocation
Szukaj

Zakład Kominiarski Twój Kominiarz oddział Bydgoszcz działa na terenie całego miasta i okolicznych miejscowości. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży, a nasi wyszkoleni pracownicy stale poszerzają swoją wiedzę, aby być na bieżąco z panującymi trendami i nowymi technologiami.

Jako zespół wykwalifikowanych kominiarzy posiadających niezbędne uprawnienia – zapewniamy fachowe doradztwo, rzetelną obsługę i terminową realizację powierzonych zadań.

Świadczymy pełen zakres usług kominiarskich. Od sprawdzenia przewodów kominowych, dymowych, spalinowych i wentylacyjnych po czyszczenie kominów, pieców, urządzeń grzewczych na paliwo stałe. Wykonujemy również odbiory kominiarskie w budynkach nowych, przebudowanych lub po remontach. Wydajemy opinie kominiarskie, a nasze działania potwierdzamy autentycznymi dokumentami z pieczęcią mistrza kominiarskiego.  Nasze prace wykonujemy w oparciu o aktualne prawo budowlane.

Posiadajmy zaawansowany sprzęt pomiarowy, przeprowadzamy okresowe kontrole kominów i badania szczelność instalacji gazowych, dzięki czemu mogą Państwo czuć się bezpiecznie i mieć pewność co do naszej skuteczności.

Twój Kominiarz oferuje ponadto montaż wkładów kominowych. Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście i konkurencyjne ceny.

Godziny otwarcia

Poniedziałek

8:00 - 18:00

Wtorek

8:00 - 18:00

Środa

8:00 - 18:00

Czwartek

8:00 - 18:00

Piątek

8:00 - 18:00

Sobota

8:00 - 16:00

Niedziela

-

Zaplanuj moją trasę
Kliknij aby zobaczyć mapę